Villapesuseep lanoliiniga (valikus sidrunhein-lavendel ja lõhnatu)

- öko kookosõliga
- kõrge lanoliinisisaldusega
- plastivaba
- palmiõlivaba 
- kontsentreeritud 
- pakendivaba
- valminud käsitööna Eestis

Hind:
Sidrunhein-lavendel VÄIKE (40g) 5€ (130€/kg)

Lõhnatu VÄIKE (40g) 5€ (130€/kg)
Lõhnatu SUUR (80g) 9€  (110€/kg)
Lisa ostukorvi

Lanoliiniga villapesuseep on imeline hooldusvahend villastele mähkmetele ja ka kõikidele teistele villariietele.

Miks on oluline, et villapesuvahendis oleks lanoliini (villavaha)?
Tootmisest tulnud villastel esemetel ei ole üldjuhul enam märkimisväärset lanoliinisisaldust. Aga just lanoliin muudab villased esemed antibakteriaalseks ja isepuhastuvaks. Lanoliiniga seep puhastab õrnalt looduslikku kangast ning annab talle tagasi tootmisprotsessis eemaldatud lanoliini. Villaste mähkmete puhul hoiab selle seebiga pesemine pikemalt mähkme vetthülgavust, taastades igal pesukorral vajalikku kaitsekihti (mähkmekate vajab enne kasutamist ja keskmiselt 1x kuus siiski ka korralikku lanoliinivanni).

Kasutamine: hõõru seepi leiges vees kuni vesi muutub häguseks või hõõru otse villasele esemele. Pane asjad pesuvette 15 minutiks ligunema, et mustus kiudude vahelt lahti tuleks. Seejärel pese õrnalt villased esemed puhtaks ning loputa. Pärast pesu rulli esemed puhta kuiva rätiku sisse ja pressi üleliigne vesi välja, astudes rätikule (ära vääna), see kiirendab oluliselt kuivamisaega.

Villapesuseep + Pisi lanoliin sobivad ideaalselt piimja lanoliinivee tegemiseks.

Sidrunheina-lavendli seebi ingredients/koostis: öko kookospähkliõli, vesi, glütseriin, Pisi puhas lanoliin, seebikivi, lavendel*, sidrunhein*.
* eeterlik õli
Lõhnatu seebi ingredients/koostis: öko kookospähkliõli, vesi, glütseriin, Pisi puhas lanoliin, seebikivi.

Seep on välja töötatud ja toodetud Pisi tellimusel Eestis. Seep on müügil pakendivabalt. Kui soovid koostisosade silti kaasa, palun märgi see info tellimust tehes märkuste lahtrisse.
Nipp! Enamik looduslikke pesuvahendeid on siiski pakendatud plastpudelisse ning sisaldavad lisaks pesuainele palju vett. Tahke pesuvahend on suurepärane alternatiiv, kui on soov hoida loodust, vähendada pakendite tarbimist ja kasutada kontsentreeritud vahendit.