müügitingimused

Pisimähkmed.ee müügitingimused

Kehtivad alates 12.09.2020

Ostes kaupu veebilehel pisimähkmed.ee sõlmid siin nimetatud tingimustel lepingu Best Day OÜ-ga. Palun tutvu müügitingimustega põhjalikult, need mõjutavad sinu õigusi ja kohustusi.

1.Kaubad ja hinnad
E-poes nimetatud tooted on Pisimähkmetel kliendi jaoks koheselt saadaval. Kui e-poes ei ole märgitud teisiti või toodete saadavuse info tuleneb tehnilisest tõrkest.
Kõik e-poes nimetatud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnad ei sisalda tasu kauba kättetoimetamise eest.
Pisimähkmetel on õigus leping tühistada, kui kauba hind e-poes on eksituse tõttu märgitud turuhinnast väiksemana.

2.Ostu sooritamine
Kliendil tuleb ostu sooritamiseks valida e-poest sobivad tooted, lisades need ostukorvi, täita nõutud andmeväljad, ning valida sobiv kättetoimetamise viis, ühtlasi kinnitab klient, et on tutvunud e-poe müügitingimustega. Makse sooritamiseks tuleb valida tasumiseks sobiv pangalink ning vajutada nuppu “Esita tellimus”. Peale makse sooritamist saab klient tellimust kinnitava e-kirja.
Leping loetakse sõlmituks arve tasumisega.
Pisimähkmed väljastab kliendile kauba, kui tasu on Pisimähkmetele laekunud.

3.Makseviisid
Pisimähkmete kodulehel on võimalik maksta arvega. (Koduleht ise genereerib kliendile arve vastavalt tema ostukorvile.
Pisimähkmete kodulehel on võimalik tasuda pangalingi maksetega. Makseviiside loetelu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay). Makseid vahendab Maksekeskus AS.  Best Day OÜ on isikuandmete vastutav töötleja,edastades maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. 

    
4.Kauba kättetoimetamine ja tarnetingimused
Kauba kättetoimetamine toimub pakiautomaatidesse.
DPD pakiautomaat 2.6€
Omniva pakiautomaat 2.95€
Smartposti pakiautomaat 2.99€
Smartpost SOOME 12€

Kaup jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse maksmisest. (riiklike pühade korral lisandub pühade kestvuse pikkus)

 (Pisimähkmed väljastab kauba postiettevõttele esimesel võimalusel,hiljemalt kolme tööpäeva jooksul makse laekumisest);

Kättetoimetamise eest tasub klient vastavalt tellimuse juures nimetatud hinnale ja muudele tingimustele. Nimetatud hinnad ja tingimused kehtivad Eesti piires. Kauba tellimisel väljaspoole Eestit võta Pisimähkmetega ühendust parima lahenduse leidmiseks.

5.Lepingust taganemine pärast kauba kättetoimetamist
E-poest ostetud kaupa on tarbijast kliendil õigus tagastada 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastatav kaup peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kauba sobivuses on kliendil lubatud veenduda samadel tingimustel ja tavade järgi nagu seda peetakse heaks tavaks kauplustes.
Toote tagastamiseks esitab klient Pisimähkmetele vastava taotluse e-posti teel aadressile info@pisimahkmed.ee ja saadab tagastatava kauba koos pakendi ja kauba ostuarvega Pisimähkmete poolt edastatud pakiautomaati. Taotlusesse kirjuta oma tagastamise soovist, lisa oma nimi, kontakt, arve number, tagastatavad kaubad ja tagasimaksmisele kuuluv summa.
Pisimähkmed kannab kliendile kauba eest tasutu tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamisest samale pangakontole, kust toimus selle laekumine Pisimähkmetele. Tagastamisele kuulub ka algne tarnekulu.


6.Vastutus, vaidluste lahendamine ja kohalduv õigus
Vastutus

Pisimähkmed ei vastuta kliendi esitatud ebakorrektsest teabest või muust kliendi tegevusest tingitud tagajärgede eest.

Pisimähkmete vastutus on piiratud tellitud toote müügihinnaga, v.a kui seaduses on sätestatud teisiti.

7.Lepingust taganemine enne kauba kättetoimetamist
Kui klient soovib arve tasumise järgselt ja enne Pisimähkmete-poolset kauba teelepanemist lepingust taganeda, kohustub klient sellest viivtamata Pisimähkmeid e-posti teel teavitama. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millet taganeda soovitakse, ning lisada kliendi kontaktandmed (eesnimi, perenimi, kontakttelefon) ja vastava tellimuse esitamise kuupäev).
Kui taganemisavaldus jõuab Pisimähkmeteni pärast kauba teelepanemist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt kauba kättetoimetamise tingimustele.
Pisimähkmed kannab kliendile kauba eest tasutu tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse kättesaamisest samale pangakontole, kust toimus selle laekumine Pisimähkmetele.

8.Vaidluste lahendamine
Lepingust tulenevad vaidlused püütakse lahendada poolte kokkuleppel. Kaebus tuleb esitada Pisimähkmete e-posti aadressile info@pisimahkmed.ee. Pisimähkmed vastab kliendile 14 päeva jooksul.
Kui vaidluse lahendamine kokkuleppel ebaõnnestub, on tarbijal võimalik vaidlust lahendada tarbijavaidluste komisjonis. Lepingust tulenevad vaidlused, mille suhtes ei jõuta kokkuleppele, lahendatakse Harju Maakohtus.

9.Kohalduv õigus
Lepingule kohaldatakse Eesti õigust (sh pretensioonide esitamise õigusele) kui seadusest ei tulene teisiti.
Kontakt
Kui sul on küsimusi Pisimähkmete kaupade, teenuste või müügitingimuste kohta, võta palun meiega ühendust.

Pisimähkmed:
Best Day OÜ reg. number 12603821
Harjumaa, Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla, Tamme tn 8, 76702
telefon: 55689424
e-post: info@pisimahkmed.ee